Swoje pierwsze kroki w malarstwie ściennym stawialiśmy już w roku 1994, należymy do pierwszych ekip, malujących graffiti we Wrocławiu.
Posiadamy wykształcenie plastyczne, w związku z czym nasze prace charakteryzują się właściwymi aspektami technicznymi, jak i estetycznymi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, trafnie dobieramy technikę oraz formę wykonania danego projektu. Mimo sporego doświadczenia, wciąż pogłębiamy swoją wiedzę, uczestnicząc w różnych kursach i szkoleniach.

Wykonujemy na zamówienie wszystkie wielkoformatowe projekty graficzne – na zewnętrznych bądź wewnętrznych ścianach budynków. Ozdabiamy naszą kreską biura, mieszkania, lokale usługowe, handlowe, placówki państwowe, itp. Posiadamy w swoim portfolio już ponad 200 wykonanych projektów, które od wielu lat ozdabiają już ściany i cieszą oko w kraju, jak i również za granicą.

Od 2000 roku zajmujemy się również grafiką komputerową, którą wykonujemy dla naszych Klientów. Zapraszamy również do zapoznania się z naszym portfolio i pracami z zakresu projektowania graficznego, które znajdują się pod adresem: www.grafik.wroclaw.pl

Nie ryzykuj, kiedy chodzi o tak ważną kwestię, jaką jest reklama Twojej firmy. Postaw na doświadczenie i profesjonalizm i skontaktuj się z nami.